Tanie domki letniskowe nad morzem Bałtyckim Kopań - urlop nad morzem - nawigacja

Rodzinny wypoczynek
nad morzem

Domki letniskowe nad morzem w miejscowości Kopań

Nasze domki
Tanie domki letniskowe nad morzem Bałtyckim Kopań - urlop nad morzem

Okolica

Miejscowość Kopań leży w województwie zachodniopomorskim w gminie Darłowo. Unikalne położenie, między morzem a jeziorem, sprawia, że jest to doskonałe miejsce na letni wypoczynek. Można tu spacerować po pięknym lesie, czystej i szerokiej plaży, łowić na wędkę ryby w jeziorze lub wybrać się w morze na sportową wyprawę na dorsza. Można również korzystać z odpłatnych lekcji jazdy konno w pobliskiej stadninie. Ci z Was, którzy lubią piesze lub rowerowe eskapady, mogą udać się na wycieczkę szlakiem turystycznym do Jarosławca (ok 19 km) lub Darłówka (ok 2 km), w którym znajduje się jedyny w Europie park wodny z naturalną morską wodą. Jest piękna, piaszczysta i szeroka. A co najważniejsze dla wypoczywających na niej wczasowiczów – nie jest przeludniona jak większość innych. U nas możecie w spokoju wypocząć z rodziną, bez stresu, że nie będzie gdzie rozbić parawanu.

Wędkowanie na Jeziorze Kopań Jezioro Kopań, leżące na północny wschód od Darłowa, ma blisko 880 ha. Jest płytkie. W najgłębszym miejscu ma cztery metry (głębokość średnia – 2 m). Od morza oddziela je tylko wąski pasek lądu. To ważne informacje dla wędkarzy, którzy się tutaj wybiorą na ryby, bo pogoda na jeziorze jest taka sama jak na morzu. Jezioro, ułożone prawie dokładnie wzdłuż równoleżnika, przyjmuje na całej swej długości morskie wiatry. Fala na jeziorze jest prawie zawsze. Dni z flautą należą do rzadkości. Ale właśnie wiatr i fala są tu wielkimi sprzymierzeńcami wędkarza.

Park Wodny JAN w Darłówku
W odległości około 5km znajduje się Park Wodny Jan z naturalną morską wodą. W obiekcie znajduje się również Sauna i kręgielnia

Plecamy odwiedzić stronę http://www.parkwodny.net/pl

AQUAPARK w Jarosławcu
Położony w odległości około 15 km od naszego ośrodka.

Plecamy odwiedzić stronę http://www.panorama-morska.pl/aquapark

Rejsy wędkarskie w morze
W pobliżu możemy również uczestniczyć w niesamowitej przygodzie podczas rejsów wędkarskich w morze. W Darłowie znajduję się ponad 20 jednostek różnego typu, które codziennie zabierają chętnych na taką wyprawę.

Międzynarodowy Zlot Pojazdów Wojskowych
Jest to cykliczna impreza, która odbywa się co roku w Darłówku wschodnim oddalonym od nas około 5 km. W imprezie tej uczestniczą pojazdy wojskowe z różnych czasów i różnego pochodzenia. Super impreza, którą warto zobaczyć. Zlot 2019 rozpocznie się 1 do 7 lipca.

Plecamy odwiedzić stronę oficjalną zlotu http://www.zlot-darlowo.pl/web/

Dolina Charlotty – Koncerty, ZOO, Fokarium
Dolina Charlotty położona jest 37 km od naszego ośrodka to ważny punkt na mapie turystycznej Środkowego Pomorza. Oddalona o trzy kwadranse drogi od Darłowa jest ważnym punktem kulturalno – rekreacyjnym, a to z uwagi na organizowany tam co roku Festiwal Legend Rocka z takimi gwiazdami jak Carlos Santana czy Bob Dylan. Dolina Charlotty to kompleks położony na wodzie z pięknymi, leśnymi trasami spacerowymi, stadniną koni, parkiem linowym, ekskluzywnym hotelem z ofertą Spa, fokarium, zarybionymi stawami, zagrodą dzikich zwierząt leśnych, ZOO Charlottą z Krainą Bajek, wioską mongolską z leśnym amfiteatrem muzycznym, w którym odbywa się szereg imprez nie tylko muzycznych.